BYGGTEJP BASIC 4844 50MMX33M
Tesa
BYGGTEJP BASIC 4844 50MMX33M
Byggtejp Tesa Basic 4844 50mm x 33m Gul
Artnr: 23072
Beskrivning
Bygg- och skyddstejp vid renoveringsarbeten av fasader, fönsterpartier mm. Lätt att riva av för hand tack vare räffling. Kan användas utomhus upp till 2 veckor. Storlek: 50 mm x 33 m. Färg: Gul.
Fler varor från Tesa
PACKTEJP TESA 4100 TRANSPARENT 50MMx66M
Packtejp Universal Tesa 4100 50mm x 66m Transparent
MONTERINGSTEJP 4965 19MMX50M
Monteringstejp Tesa 4965 19 mm x 50 m
MASKERINGSTEJP 4440 50M
Maskeringstejp Tesa Outdoor 4440
Andra köpte även
DISTANSRÖR 25MM